+38(097)708-37-17, +380(63)148-47-28

Адвокат Смоленко Александр Иванович

Все виды юридических услуг . Адвокат Харьков

Рішення суду про розлучення та визначення місця проживаня дітей

                                             В С Т А Н О В И В :

      Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 27 серпня 2005 року.

      Від шлюбу мають доньку ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2.

      Позивачка звернулася до суду з вищевказаним позовом і просить розірвати шлюб , оскільки спільне життя з відповідачем не склалося. Шлюб розпався з причини несумісності характерів і поглядів на життя , у зв*язку з чим між ними виникали сварки, не порозуміння, Це призвело до повної втрати почуття любові , взаємоповаги та будь-яких почуттів. На теперішній час ніяких стосунків не підтримують. Шлюбні відносини припинені з травня 2015 року. Подальше спільне життя і збереження шлюбу неможливе .Відповідно до спільної домовленості діти будуть проживати разом з батьком, а позивачка буде добровільно надавати кошти на їх утримання.

       В судове засідання позивачка не з*явилася , надала до суду заяву з проханням слухати справу за її відсутності ,   позов просила задовольнити та за обоюдною домовленістю залишити дітей на проживання разом з відповідачем.

       Відповідач у судове засідання не з*явився , надав до суду заяву з проханням слухати справу за його відсутності ,   проти позову не заперечував, просив залишити дітей для проживання разом з ним.  

       Суд, дослідивши матеріали справи, вважає ,що  вимоги підлягають задоволенню, оскільки сім*я сторін розпалася остаточно й відновлена бути не може.

       Шлюбні відносини припинені з травня 2015 року ,сторони припинили ведення сумісного господарства і бюджету, проживають окремо друг від друга. Примирення між подружжям не настало .

                Керуючись ст.ст. 10 ,11212 ,213,215-218 ЦПК України, ст.ст.105,110 Сімейного кодексу України, суд                  

В И Р І Ш И В :

       Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , 27 серпня 2005 року в Жовтневому відділі реєстрації актів цивільного стану Жовтневого районного управління юстиції м.Харкова  ( а/з 292 ) - розірвати.

      Позивачці залишити прізвище ОСОБА_3.

Дітей: доньку ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2 - залишити проживати разом з батьком ОСОБА_1 за його адресою.

             На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Харківській області через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом 10 днів з моменту проголошення.